Partnerství a sponzoring

EMOTER a Pepino


EMOTER je nezisková organizace, která přináší lékařskou péči do Ugandy. Tým lékařů a jiných nadšenců z Česka a Ugandy, kteří společně pomáhají zlepšit životní úroveň a dostupnost zdravotní péče lidí, které v životě potkalo méně štěstí.
EMOTER je zkratka pro Essential Medical Outreach and Treatment Rescue. Hlavní náplní naší práce jsou totiž lékařské mise (Medical Outreach). Výsledný akronym "emoter" zároveň znamená "ten, který vyjadřuje emoce".

 


Pepino a LABESTRA - projekt "Láska beze strachu"

Labestra_logo

V rámci dlouhodobé spolupráce podpořila značka Pepino projekt "Láska beze strachu" Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchobu. Tento preventivní program probíhá na středních školách na území celé ČR.

Prevence na ZŠ a SŠ

Značka Pepino aktivně podporuje preventivní programy týkající se bezpečného sexuálního chování a prevence nákazy HIV/AIDS, které probíhají na ZŠ, SŠ a VŠ po celé republice.

Značka Pepino podporuje již tradičně projekt Státního zdravotního ústavu Brno nazvaný "Hrou proti AIDS".

Partnerství
Spolupráce s firmami

Oblíbená a známá značka Pepino je spolehlivým a efektivním partnerem při realizaci kampaní podporujících nové a zajímavé výrobky na trhu jako například osvěžující nápoje Top Topic s extrakty.
Sponzoring. Podpora nízkoprahových zařízení.

Po celé České republice podporuje značka Pepino neziskové organizace, které nabízejí pomoc těm, kteří ji opravdu potřebují.

Fotogalerie


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aktuality

 • Pepino párty

  17.12.2023

  Chtěli by jste vědět jak to vypadá na takové Pepino party? Podívejte se na náš facebook a přijdte se bavit s PEPINEM!

 • Spolehlivý test

  3.12.2023

  Těhotenský komfortní domácí test, vysoká citlivost 10 mIU/ml, rychlé a snadné použití. Možnost testování kdykoliv během dne. Přesnost testu více než 99%, výsledek během několika minut.

 • Pepino Premium Ring

  1.10.2023

  Nový PEPINO PREMIUM vibrační kroužek s mnoha stimulačními výstupky pro ještě intenzivnější prožitek přinese Vašemu sexuálnímu životu nový rozměr.

 • Reklamní kondomy

  3.8.2023

  Reklamní kondom může být zajímavým reklamním předmětem i skvělým dárkem :-)

ikony social a kontakty

© 2023 PEPINO CZECH